למי מיועד הטיפול

הדפס רשת: דבורה פלדש

הדפס רשת: דבורה פלדש

NLP  ודמיון מודרך מיועדים לכל אדם או זוג שרוצים לחולל שינוי משמעותי בחייהם:

חוסר משמעות וכיוון בחיים – אני לא יודע מה מתאים לי, מה אני רוצה, איזו דרך מתאימה לי וליכולת שלי; אין דבר בחיים שלי ששווה לחיות למענו; אין לי חלומות או שאיפות.

זוגיות ומשפחה – אני רווק/ה מושבע/ת, קשה לי למצוא בן זוג, אנחנו רוצים לשקם את הזוגיות שלנו ולא מצליחים, בן הזוג שלי לא מבין אותי, רגעי הקסם נעלמו מהזוגיות שלי, כבר אין רומנטיקה, נדמה לי שאנחנו כבר לא אוהבים, אנחנו רבים יותר מדי, הילדים משגעים אותי, אין הסכמה ביני לבין בן זוגי על דרך החינוך שלהם, ההורים שלי לא מבינים אותי, אני כועס על ההורים שלי וכו'.

עבודה – אני לא יודע איזו עבודה מתאימה לי, אני לא יודע לדרוש את השכר שמגיע לי, לא מעריכים אותי מספיק בעבודה, לא מקבלים את דעתי, אני עובד קשה מדי ולא מתוגמל בהתאם, אני מתקשה למצוא עבודה, אני מתקשה לעכל את הפיטורים שלי, וכו'.

דימוי עצמי – אני לא יפה, אני לא מוערך, אין לי ביטחון עצמי, אין לי חברים, אני לא מקובל/ת, אני ביישן, אין לי אומץ לדרוש את מה שמגיע לי, אני ותרן, אני מנסה למצוא חן כל הזמן, אין לי עמוד שדרה, אני מתפרץ, אני מאבד שליטה לעתים קרובות, קל לסחוף אותי, אני לא יודע להגיד לא, אני לא פתוח להתנסויות חדשות, אני חי בתחושת החמצה, אני סובל ממצבי רוח, עצבנות, דיכאון או חרדה, אני לא מצליח להגשים את החלומות שלי וכו'.

התמכרויות והרגלים מזיקים – יש לי התמכרות לסיגריות, התמכרות לאוכל, התמכרות לתשומת לב, תלישת שערות, כסיסת ציפורניים, התמכרות לאלכוהול, התמכרות לסקס, התמכרות לסמים קלים וכו'.

תופעות הפוגעות באיכות החיים – אני סובל מאלרגיה, מנדודי שינה, מחשבות מטרידות אותי כל הזמן, אני חולה, יש לי פחדים, אני סובל מחרדת בחינות, אני סובל מחרדת ביצוע, אני לחוץ ולא מתפקד.

לפרטים:

דבורה פלדש | 050-6896767